Zeynep Alkan ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Zeynep Alkan ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi


Geçtiğimiz gün burnundan ve ses tellerinden ameliyat olan Zeynep Alkan, operasyon sonrası ilk kez görüntülendi.

Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre; Geçtiğimiz hafta ameliyat olan Zeynep Alkan, taburcu olur olmaz Hollandalı sevgilisi Wesley Pabis ile Nişantaşı‘nda buluştu. Kısa bir süre alışveriş yapan çiftten Alkan, geçirdiği ameliyattan dolayı gazetecilerin yönelttiği sorulara cevap veremedi. Pabis sevgilisi hakkında, ‘Zeynep ameliyat olduğu için bugün konuşmaz‘ dedi.


Ameliyat sürecini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Alkan, ‘Ses tellerimden kist alınacak. Daha önce de bir kere deviasyon ameliyatı olmuştum. Burnumdan kocaman bir et parçası almışlardı. Estetik değil. Sadece nefes almamı sağlayan bir ameliyat.’ demişti. Ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle üç senedir şarkı söyleyemediğini belirten 22 yaşındaki Alkan, ‘Bazı seslere çıkamıyorum. Bu moralimi inanılmaz bozuyor. Sesimde çatallaşma var. Kist ameliyatı olacağım. Bir hafta konuşmayacağım‘ ifadelerini kullanmıştı.

İtalya‘da eğitim hayatını sürdürdükten sonra erasmus için Hollanda’ya taşınan Zeynep Alkan, geçtiğimiz aylarda İstanbul’a dönmüştü. Alkan, daha önce estetik hakkında; ‘Yüzüme estetik yaptırmayı düşünmüyorum. Burnumun estetik olduğunu düşünüyorlar ama estetik yok burnumda da… Eğer yüzünü değiştirirsen, herkes gibi olmaya başlıyorsun. Bu da mesleki hayatında senin önünü kapayabilecek bir şey diye düşünüyorum‘ demişti.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir