Zehra Yılmaz: Barışma söz konusu değil!

Zehra Yılmaz: Barışma söz konusu değil!

Güzel oyuncu Zehra Yılmaz, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Yılmaz, eski sevgilisi Cem Belevi hakkındaki sorulara, ‘Barışma kesinlikle söz konusu olamaz‘ yanıtını verdi

Oyuncu Zehra Yılmaz Nişantaşı’nda görüntülendi. Evlilik hazırlığı yaparken üç yıl birlikte olduğu şarkıcı Cem Belevi ile sürpriz bir şekilde ayrılan oyuncu, biten ilişkisinin ardından ilk kez konuştu. Yılmaz, muhabirlere ‘Ayrılık konusunu sormayın. Gündemimde olmayan bir konu. Her iki taraf için de hayırlısı neyse o olsun. Barışma kesinlikle söz konusu olamaz. Bir kırgınlık yok, bir aldatma yok. Sevgi çerçevesinde aldığımız bir karar.’ dedi.

Ünlü oyuncu, kendisi hakkında çıkan aşk haberlerine, ‘Hayatımda kimse yok. Bir süre aşka kalbimi kapattım.’ yanıtını verdi. Cem Belevi geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Yılmaz’a evlilik teklifinde bulunmuştu. Çıktıkları tekne turunda önce Yılmaz’ın doğum gününü kutlayan Belevi, ardından yüzüğü çıkararak güzel oyuncuyu şaşırtmıştı. Yılmaz, Belevi’nin evlilik teklifini kabul ederken, o anlara ilişkin görüntüler sosyal medyada yayınlanmıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir