Zalim İstanbul’da başrol oyuncusu diziye veda etti!

Zalim İstanbul’da başrol oyuncusu diziye veda etti!

Corona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara veren Zalim İstanbul ekibi setlere geri dönmeye karar verdi. Ancak dizinin başrol oyuncularından Fikret Kuşkan, flaş bir karar aldı.

Kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas gibi ünlü oyuncuların rol aldığı ve Kanal D‘de yayınlanan Zalim İstanbul‘un çekimleri uzun bir aranın ardından devam etmeye başladı.

“ZALİM İSTANBUL PROJESİNE DEVAM EDEMEYECEĞİM”

Yapımcılığını Avşar Film‘in, yönetmenliğini Şenol Sönmez‘in üstlendiği dizi bayram sonrası çekimlere başladı. Avşar Film, sözleşme gereği Fikret Kuşkan‘ı sete davet etti. Ancak sağlık sorunları nedeniyle dizide yer almak istemeyen Fikret Kuşkan, Zalim İstanbul’dan ayrıldığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından uzun bir açıklama metni paylaşan Kuşkan, şu ifadeleri kullandı: “Covid19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde, hayati riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiği ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim Zalim İstanbul projesine maalesef devam edemeyeceğim.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir