Yıldız Çağrı Atiksoy’dan romantik paylaşım!

Yıldız Çağrı Atiksoy’dan romantik paylaşım!

Ünlü oyuncu Berk Oktay, aradığı aşkı birkaç ay önce meslektaşı Yıldız Çağrı Atiksoy‘da bulmuştu. İlişkilerini gözler önünde yaşayan çift, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.


Merve Özbey‘in evindeki doğum günü kutlamasında eski rol arkadaşı Berk Oktay‘la yakınlaşan ve aşk yaşamaya başlayan Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya hesabından romantik bir paylaşımda bulundu. Bugün 38 yaşına basan Oktay’ın doğum gününü Instagram’dan paylaştığı bir kareyle kutlayan Atiksoy, fotoğrafa şu romantik sözleri not düştü:

34 yaşındaki Atiksoy, paylaşımında, “Merhaba en sevgili! Eve hoş geldin… Biliyorum çok uzun sürdü. Yüzyıl gibi… Biraz yanmamız gerekti ve biraz incinmemiz… Belki biraz eş zamanlı da olsa, ayrı büyümemiz ve ders almamız başka hayatların içinden geçerken. Kıvrıla kıvrıla ve kıvranarak içinden geçtiğimiz yangınların, depremlerin… Aslında hepsinin bizi bir araya getirmek için düzenlenmiş bir oyun olduğunu görebiliyor musun? Tanrı’nın eli… İlahi plan ne muhteşem çalıştı bizim için. Bunu hissettin mi? Dünya’nın en tepesine çıkmış gibiyim ya da kutuplardan Dünya’ya bakar gibi. Sadece sevgiyi görüyorum” dedi.

Güzel oyuncu, “Seni bana getiren herkesi ve her anı kutsuyorum. Eve hoş geldin en Sevgili ve eve hoş geldim. Göğüs kafesine düştüğüm an ve alnının ortasında yazılmış ismin gücüyle; seni çok seviyorum. Nerede olursak olalım, biz hep evimizde olacağız. Ve şölen gibi hayat tam orada ve göğüs kafesinin içinde. Varlığımıza şükran doluyum ve sevgiyle doluyorum. Her şeyin içinden geçiyorum ve her şey içimden geçiyor bir bir. Kapıdan geçiyorum ve İlahi kapılardan… Artık biliyorum. İsmin gücüyle ruhuna değmesi için; sonsuzca verdiğin sevgiyi kalbime koyuyorum. Merhaba ve eve hoş geldin en sevgili…” diye devam etti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir