Yasak Elma’da büyük şok! Başrol oyuncusu diziden ayrılıyor!

Yasak Elma’da büyük şok! Başrol oyuncusu diziden ayrılıyor!

Fox TV‘nin fenomen dizisi Yasak Elma‘da ilerleyen bölümlerinde büyük bir şok yaşanacak. Diziye başrollerdeki bir ismin veda edeceği haberi izleyicileri şaşırttı. 19 Ekim Pazartesi akşamı 80. bölümü yayınlanacak olan diziden 5 bölüm sonra başrol oyuncularından birisinin ayrılacağı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Talat Bulut, Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç’ın başrolünde oynadıkları diziden bir oyuncunun ayrılacağı bilgisi gündeme geldi. Eda Ece, yeni bir paylaşım yaparak 85. bölümde bir bombanın patlayacağını anlatmış, senaryoyu aldıklarında çok şaşırdıklarını belirtmişti.


Olayın aslı ise daha sonra anlaşıldı. Gelen kulis bilgisine göre dizinin kilit isimlerinden birisi diziye veda edecek.


Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği kulis bilgisine göre Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun karakteri, 5 bölüm sonra diziden ayrılacak. Üstelik vedası da büyük şok yaşatacak. Dizide Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut’un, 85. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda edeceği söyleniyor. Dizide ayrıca Gökhan Alkan’ın da aynı bölümde diziden ayrılacağı şeklinde bilgiler konuşuluyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir