‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinın yayın tarihi belli oldu!

‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinın yayın tarihi belli oldu!

Yarım Kalan Aşklar’ dizisi için geri sayım devam ediyor. TIMS&B Productions’ın yapımını, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ise yapımcılığını üstlendiği, sevilen genç oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’i bir araya getiren dizinin ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu.


Oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz‘in başrollerini paylaştığı ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisi 10 Eylül’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yayın tarihine gün sayan dizinin yepyeni tanıtımıyla birlikte afişi de yayınlandı. Ozan’ın, hiç tanımadığı Kadir’in (Burak Deniz) bedeninde yeniden hayata döndüğü tanıtımda, izleyici yeni bir bedende yarım kalmış bir aşkın mücadelesine şahit olacak. Sıradışı çekim teknikleri, hızlı kurgusu ve iddialı senaryosunun da etkisiyle temponun her an yükseldiği dizi; aksiyon, aşk ve gizem dolu sahneleriyle adından sıkça söz ettirecek.


Başrollerinde, Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin rol aldığı dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Umur Turagay otururken, senaristliğini Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.

Yarım Kalan Aşklar’, farklı hikayesi, aşk, gizem ve aksiyon dolu sahneleriyle yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavını anlatacak.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir