Vuslat dizisinde Kadir Doğulu’nun devleştiği sahne!

Vuslat dizisinde Kadir Doğulu’nun devleştiği sahne!

Vuslat dizisinin 15. bölümünde yayınlanan Aziz’in tutuklandığı sahne çok konuşuluyor. TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Vuslat’ın 22 Nisan Pazartesi akşamı 15. bölümü ekrandaydı. Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Aziz karakterinin tutuklandığı sahne bir hayli etkileyeciydi.

Hem Kadir Doğulu’nun oyunculuğu övgü aldı hem de fonda çalan “Zahid Bizi Tan Eyleme” şarkısı sahnenin gücünü arttıran bir etkiye sahipti. Tahsin’den öğrendiği gerçek konusunda Aziz, “Eğer savaşacaksam, düşmanımı görmem lazım” diye konuşmuştu.

Bu sahneden sonra bazı izleyiciler ağladıklarını belirten yorumlar yazdılar. Dizinin bağımlısı olduğunu söyleyen de çok sayıda izleyici bulunuyor.

16. Bölümde Aziz’e Büyük Şok

Vuslat dizisinin 29 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak 16. yeni bölümünde Aziz’e hapishane koğuşunda ölümle burun buruna geliyor. Bu sahneler yeni bölüm fragmanında yer aldı. İzleyiciler neler olacağını çok merak etmekte. Aziz’in çok iyi dövüştüğünü belirten izleyiciler, hapiste düşmanlarının hakkında geleceğine inanıyor. Yeni bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir