Usta oyuncu Haldun Boysan hayatını kaybetti!

Usta oyuncu Haldun Boysan hayatını kaybetti!

Kurtlar Vadisi‘ dizisinde oynadığı “Tombalacı Mehmet” karakteriyle akıllara kazınan oyuncu Haldun Boysan hayatını kaybetti. Boysan, dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir‘in Ürgüp ilçesinde kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Gazeteci ve mimar Aydın Boysan‘ın oğlu olan Haldun Boysan oyunculuk ve seslendirme sanatçılığı yapıyordu.


Gazeteci ve mimar Aydın Boysan‘ın oğlu Haldun Boysan hayatını kaybetti. Kurtlar Vadisi dizisinde “Tombalacı Mehmet” lakabıyla tanınan Haldun Boysan dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 1958 yılında Akara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu birçok dizi ve filmde rol aldı ve seslendirme sanatçılığı yaptı.


Edinilen bilgiye göre, “Maria ile Mustafa” adlı dizinin çekimleri Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde bulunan ünlü oyuncu Haldun Boysan, kaldığı otelde kalp krizi geçirdi. Ünlü oyuncu, set çalışanlarının haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Baysan, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir