Uraz Kaygılaroğlu ve Aslı Enver hakkında yeni iddia!

Uraz Kaygılaroğlu ve Aslı Enver hakkında yeni iddia!

Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu’nun çıktıkları yemek sonrası aşk yaşamaktan vazgeçtiği konuşulmuştu. Ancak işin aslı ortaya çıktı.


Magazin dünyasının gözde ikilisi Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde görüşmeye başlayan ikilinin, baş başa yemeğe çıktığı ancak bu yemek sonrası birbirlerine uygun olmadıklarını düşünerek aşk yaşamaktan vazgeçtikleri konuşulmuştu. Takvim Gazetesi’nden Doğan Savaş’ın haberine göre işin aslı böyle değilmiş.

İkilinin çok yakın bir dostlarının iddiasına göre böyle bir yemek Türkiye‘de yenmedi. Aslı Enver ve Uraz Kaygılaroğlu, geçtiğimiz ay gözlerden uzak bir tatil yapmak için soluğu birlikte Amsterdam‘da aldı. Üç gün birlikte tatil yapan ikili, bu tatil dönüşü ise aşk yaşamaktan vazgeçip dost kalmayı tercih etti.

Murat Boz ile uzun süreli ilişkisini 5 ay önce noktalayan Aslı Enver, aşk denemesinde başarısız olunca işlerine odaklandı. Melis İşiten‘den 7 ay önce ani bir kararla boşanan Uraz Kaygılaroğlu, son dönemde genç kızların gözdesi oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir