Ünlülerden Ramazan Bayramı mesajları!

Ünlülerden Ramazan Bayramı mesajları!

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan corona virüs salgını gölgesinde Ramazan Bayramı, şimdiye kadarki tüm bayramlardan farklı olacak. Ünlü isimler, bu bayramın, ‘ilk’ ve ‘son’ olmasını temenni etti.


GÜLBEN ERGEN

İlk kez ziyaretlerine gidemediğimiz, sevdiklerimize sarılamadığımız bir bayram yaşayacağız. Kendi adıma ilk kez sahnede binlerce yürek, coşkuyla şarkılar söylediğimiz bir bayram olmayacak ama tedbiri elden bırakmayacağız ve sağlıklı günlere kavuşmak için bu bayramı böyle yaşayacağız.


TÜLİN ŞAHİN

Tüm Türkiye’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Sağlığımız her şeyden önce gelir. Sağlıklı olalım ki daha nice bayramlar kutlayalım hep birlikte… Lütfen kendinize ve ailenize dikkat edin.


IŞIN KARACA

Bayrama kavuşturan Allah’ıma şükürler olsun. Büyüklerimizin ellerinden öpmeden, sevdiklerimize sarılamadığımız, biraz buruk bir bayram yaşıyoruz ancak pandeminin bitişi hepimizin bayramı olacak. En içten dileklerimle herkesin bayramını kutluyorum.


DERYA ULUĞ

Uzun süredir evde olmanın bizlere güzel şeyler katmış olmasını diliyorum. Bu bayram evdeyiz ama asıl bayram, süreç bittikten sonra başlayacak. Herkese sağlık, huzur ve bereket dolu bir bayram diliyorum.


ESER YENENLER

Önceden olsa sağlık ve mutluluk dolu bir bayram dilerdik. Sağlık kelimesini yazmaya o kadar alışmışız ki manasını düşünmeden yazar, geçerdik. Şimdi sağlık dilemenin kıymetini öğreniyoruz.


BURCU KIRATLI

Büyüklerimizin elini öpemediğimiz bu bayram eksik geçse de daha güzel sağlıklı bayramlarımız için evlerimizde güzel bir zaman geçirmemiz dileğiyle iyi bayramlar…


YAĞMUR TANRISEVSİN

Sevdiklerimizle ve ailelerimizle istediğimiz gibi kucaklaşamadan, bir araya gelip kutlayamasak da bayramın içimize verdiği huzur, mutluluk ve umut duygusu değişmiyor. Daha sağlıklı ve güzel bayramlarda yine hep birlikte olacağımız düşüncesiyle, herkesin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.


ÇAĞLA ŞIKEL

Belki bu bayram büyüklerimizi ziyaret edemeyeceğiz, onlar da torunlarına sarılamayacak ama her zaman olduğu gibi sevgimizi yürekten hissettireceğiz. Yüreğimiz biraz buruk olsa da biliriz ki daha nice güzel bayramlar yaşanacak.


SELDA ALKOR

Eskiden bayramlarda, bayramın bütün gerekliliklerini yerine getirirdik. Bu sefer ne yazık ki sanal ortamda, sevdiklerimizden uzak geçireceğiz. Herkes iyi olsun diye onlardan uzak bir bayram geçirmeyi kabul edeceğiz.


SİBEL CAN

Ramazan Bayramı herkese sağlık, mutluluk ve huzurla gelsin. Kendimizi izole etmenin sevdiklerimizi de korumak anlamı taşıdığı bu günlerde, bayramın bizlere müjdelerle gelmesini temenni ediyorum. Mesafeleri yüreklerimizdeki sevgilerle kapatacağımıza inanıyorum.


NEBAHAT ÇEHRE

Ramazan Bayramı’nı bu yıl evde geçireceğiz. Adetlerimizi biraz değiştirip, el öpmeleri, kucaklaşmaları telefonda görüntülü olarak gerçekleştirerek, sevdiklerimize doyalım. Birbirimize sımsıkı sarılacağımız, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bayramlar dilerim.


MUAZZEZ ERSOY

Bu bayramı hiçbir bayramda olmadığı gibi yaşayacağız; hepimiz evlerimizde olacağız. Yan yana bayramlaşamayacağız. Bu bayram birbirimizden ayrı, uzak geçirdiğimiz, sarılıp kucaklaşamadığımız ilk ve son bayramımız olsun dilerim…


MERVE ÖZBEY

Zor bir dönemden geçiyoruz. İlk kez böyle mesafeli bir bayram kutlayacağız ve umarım son olur. Bu sene hayata sarılmak için birbirimize sarılmayı erteleyeceğiz. Lütfen kuralları unutmayalım.


NİLÜFER

Ramazan Bayramı, bu pandemi döneminde hepimizin bir soluk olmasını sağlayacaktır. Ben her bayramda olduğu gibi sevgili annem ve babamın ellerini, yanaklarını öptüğüm anları hatırlayacağım. Onları sevgiyle yâd edeceğim… Bu dönemin bir an önce atlatılmasını, bundan sonraki bayramların eski bayramlar tadında olmasını çok isterim.


SİNAN AKÇIL

‘Her bayram bir öncekini aratır’ derler ama bu sefer tümünü aratan bir bayram yaşıyoruz, çünkü sevdiklerimizle buluşmamızın önünde engel var ama yine kesin olan bir şey varsa, umut dolu günlere geçiş bu bayramdır. Şeker gibi tatlı hissedeceğimiz günlere doğru iyi bayramlar herkese…


MUSTAFA CECELİ

Geçtiğimiz sene biri bana ‘Seneye bayramda evde olacaksın’ dese, ‘Hadi oradan!’ derdim. Hayatımızın en ilginç bayramını yaşıyoruz. Büyüklerimizi telefonla kutluyor, onlarla görüntülü konuşuyor olacağız. Bir sonraki bayrama sağlıkla kavuşmak dileğiyle…

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir