Ünlü oyuncu Corona virüse yakalandığını açıkladı!

Ünlü oyuncu Corona virüse yakalandığını açıkladı!

Amerikalı oyuncu Alyssa Milano Corona virüse yakalandı. Üzücü haberi sosyal medya hesabından veren Milano, tüm belirtileri göstermesine rağmen sonuçların negatif çıktığını söyleyerek, “İki haftada dört kilo verdim. Ateşim vardı ve baş ağrıları dayanılmazdı. Covid-19 geçirmişim” ifadelerini kullandı.

Milyonlarca insanın yaşamını etkileyen Corona virüs salgını ile dünyaca ünlü yıldızlar da mücadele ediyor. Bu isimlerden biri olan Alyssa Milano, sosyal medya hesabından hastalığa yakalandığını duyurdu. 47 yaşındaki oyuncu, Mart ayında koronavirüs belirtilerini göstermeye başladığını ancak iki kere yapılan test sonuçlarının negatif çıktığını söyledi.

“BAŞ AĞRILARI DAYANILMAZDI”

Nisan ayına ait bir fotoğrafını paylaşan Alyssa Milano, şu ifadeleri kullandı:

Bu 2 Nisan’da iki haftadır hasta olan ben. Daha önce hiç bu kadar hasta olmamıştım. Her yerim ağrıyor, koku alamıyordum. Göğsüme bir fil oturmuş gibi hissediyor ve nefes alamıyordum. İki haftada dört kilo verdim. Ateşim vardı ve baş ağrıları dayanılmazdı.”

Testleri negatif çıksa da belirtileri uzun süre yaşayan Milano, yaklaşık 4 ay sonra yaptırdığı antikor testinin sonuçlarını takipçileriyle paylaştı. Oyuncu, “Antikor testlerim pozitif çıktı. Covid-19 geçirmişim” ifadelerini kullandı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir