Ünlü Azeri fenomen Asya Ismayilova en büyük hayalini açıkladı…

Ünlü Azeri fenomen Asya Ismayilova en büyük hayalini açıkladı…

Azerbaycan’da magazin dünyasında ve sosyal medya platformlarında adından sıkça söz ettiren ünlü Azeri fenomen Asya Ismayilova, Türk dizileri ve oyuncuları yakından takip ettiğini söyledi. Ismayilova, Türkiye’de popüler olan dizi ve oyuncuları da açıkladı.

AZERBAYCAN’DA TÜRK DİZİLERİ FIRTINALAR ESTİRİYOR

Ünlü fenomen Asya Ismayilova, “Ülkemizde ‘Hercai’, ‘Bay Yanlış’ ve ‘Kuruluş Osman’ gibi Türk dizileri çok rağbet görüyor. Yakışıklı oyuncularınız Akın Akınözü, Burak Özçivit, Can Yaman ve Barış Arduç’ın ciddi bir hayran kitlesi var. Bende bu oyuncuları çok beğeniyorum. Oldukça ilgi çekiciler” dedi.

O YILDIZLARLA GÖRÜŞMEYİ ÇOK İSTİYOR

Sözlerini sürdüren Ismayilova,”Türkiye’ye geldiğimde Akın Akınözü, Burak Özçivit, Can Yaman ve Barış Arduç ile görüşmeyi ve ortak bir dizi, film veya reklam projesinde aynı seti paylaşmayı çok arzuluyorum” deyip en büyük hayalini de açıkladı.

Evli bir oğlu olan Asya Ismayilova, pandemi sürecinin ardından Türkiye’ye gelmeyi düşünüyor. Instagram’da özel hayatı ve gündelik yaşamına ilişkin sık sık paylaşım yapan Asya Ismayilova’yı 440 bin kişi takip ediyor.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir