Uludağ’ın modası geçmez

Uludağ’ın modası geçmez

Kış turizminin gözdesi Uludağ daha sezonu açmadan turist akınına uğradı. Kayak merkezine sadece yerli değil, yabancı misafirler de ilgi gösteriyor. Gelen turistleri misafir eden Bof Otel Müdürü Ozan Yuvacı, şu açıklamayı yaptı: “Meteorolojinin de şu anda gösterdiği üzere kar yağışı hızlı bir şekilde geliyor. Bu sene özellikle Rus ve Azeri müşterilerden dış pazar için yüksek bir talep alıyoruz. Kendilerinin bizi tercih etmelerinden dolayı çok memnunuz. Şu anda Uludağ genelinde yüzde 65 tutarında bir erken rezervasyon var. Tabii ki kar yağması ile birlikte rezervasyonlar artacaktır.”

Kaya Hotels&Resorts otelleri Kartalkaya ve Uludağ’da bulunan tesisleriyle bu kış da kayak ve snowboard tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.
Lüks butik dağ oteli konseptiyle hizmet veren Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort, iddialı eğitim pistlerine sahip. Çocuklar ve yetişkinler bir arada rahatlıkla tatil yapabiliyor. Dağ manzaralı odalarda jakuzi ve şömine keyfi de yapabilirsiniz.
Uludağ’da ikinci bölgede yer alan Kaya Uludağ ise İstanbul’a olan kısa mesafesi ile kolay ulaşım avantajı sağlıyor. Kayak ve snowboard’un yanı sıra düzenlenen etkinlik ve konser aktiviteleriyle kış tatilinin en eğlenceli merkezlerinden biri haline geliyor. Otel, her şey dahil konseptle misafirlerini ağırlıyor.
Her iki otelde 10 Aralık’a kadar süren erken rezervasyon kampanyası yüzde 20 indirim sağlıyor,
DorukKaya Ski&Mountain Resort ise Türkiye’nin ilk kayak merkezlerinden biri. Kartalkaya’da çam ormanları arasında yer alan tesis dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi. Çocuklara özel Kids Snow Tubing Parkı da bulunuyor. Çocuklar gözetmenler eşliğinde büyük botlarla kayabiliyorlar. Erken rezervasyonda indirim yüzde 30.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir