Ulaş Tuna Astepe Barbaros’ta Engin Altan Düzyatan ile başrolü paylaşacak!

Ulaş Tuna Astepe Barbaros’ta Engin Altan Düzyatan ile başrolü paylaşacak!

Sen Anlat Karadeniz‘ dizisi ile büyük çıkış yakalayan başarılı oyuncu Ulaş Tuna Astepe‘nin yeni projesi belli oldu. Astepe, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ‘Barbaros‘ dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Dizide Ulaş Tuna Astepe Barbaros Hayrettin Paşa‘yı, Engin Altan Düzyatan ise Oruç Reis karakterini canlandıracak.


TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ‘Barbaros‘ dizisinin kadrosu netleşmeye başladı. Başrollerinde Diriliş Ertuğrul’un yıldız ismi Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizide Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe de rol alacak. Dizinin finalinden sonra hiçbir projede yer almayan Astepe’nin hayranları şimdiden heyecanlanmaya başladı. Es Film’in yapımcılığını üstlendiği ‘Barbaros‘ dizisinin hazırlıklarına başlandı. Kaptan-ı Derya olarak anılan Osmanlı Devleti’nin en büyük denizcilerinden Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatından esinlenilecek dizide Astepe Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandırırken Düzyatan Oruç Reis’e hayat verecek.


Bu arada Barbaros dizisinin yönetmenleri de belli oldu. Birsen Altuntaş’ın sosyal medya hesabından verdiği bilgiye göre Doğan Ümit Karaca ve Mısırlı Adel Adeeb, iddialı projenin yönetmenleri olacak.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir