Uğur Akkuş: Ebru’ya çok aşığım!

Uğur Akkuş: Ebru’ya çok aşığım!

Ebru Şallı’nın Eylül 2019’da nikah masasına oturduğu, A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş, Şamdan Plus dergisine röportaj verdi. Akkuş, “Her geçen gün Ebru’daki meziyetleri keşfettikçe daha da mutlu oluyorum” dedi.

Ebru Şallı‘nın eşi iş insanı Uğur Akkuş, Şamdan Plus dergisinin son sayısına konuk oldu. Eşi Ebru Şallı’nın çok özel biri olduğunu belirten iş insanı, “Ebru’nun anneliğini görünce hayran kalmıştım. Muazzam biri, ondan çok şey öğreniyorum. Birbirimize çok şey katıyoruz. Her geçen gün ondaki meziyetleri keşfettikçe daha da mutlu oluyorum. Çok aşığım” açıklamasını yaptı.


Eşim sayesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim” diyen Uğur Akkuş, “Eti hayatımdan yüzde 80 oranında çıkardım, balığa ağırlık verdim. Ebru ile evleneli bir yıl oldu. Çok mutluyum” dedi. Akkuş, “Düştüğüm yerden kalkmasını hep bildim ve inancımı yitirmedim. Her zaman mücadele ettim. Hiçbir şeye negatif bakmadım. Hayatı akışında yaşamayı kabul etmeyen biriyim. Sınırları zorlamayı severim. Değişimden korkmam. Hayaller olmazsa ben de olmam. Dijital platformlara yönelik sürpriz bir projem var. Şimdilik sır gibi saklıyorum” açıklamasında bulundu.

Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars’ı geçtiğimiz nisan ayında kaybeden Ebru Şallı, yeni ev arayışına girmişti. Şallı, Pars’ın anılarıyla dolu evinde her şeyi olduğu gibi koruyacak, ancak başka bir yerde yaşayacak. Yeniköy’de kiralık daire arayan Şallı, şu sıralar emlakçılarla görüşüyor ve kirası 20 ila 40 bin lira arasında değişen evlere bakıyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir