Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi çiftinin ikinci bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan Almeda AbaziTolgahan Sayışman çifti, bu kez kız bebek bekliyor. Mutlu haberi kendi doğum gününde öğrenen Sayışman, ‘Alabileceğim en güzel haberi aldım‘ ifadelerini kullandı.

2017’de Los Angeles‘ta evlenen Almeda AbaziTolgahan Sayışman çifti, 2019 yılında ise oğulları Efehan‘ı kucaklarına aldı. İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan çiftin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Efehan adında bir oğulları olan çift, bu kez kız bebek bekliyor.

Mutlu haberi kendi doğum gününde öğrenen Sayışman, duygularını, ‘Bu haber en güzel doğum günü hediyem oldu. Tüm aile doğum günüm için bir masanın etrafında buluşmuşken, alabileceğim en güzel haberi aldım‘ sözleriyle dile getirdi. 28 yaşındaki Abazi, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen soruları yanıtlamıştı.

Yaklaşık dört aylık hamile olan Almeda Abazi, bulantısının geçmediğini belirtmişti. Abazi, bir takipçisinin, ‘Muz yiyebilirsiniz‘ sözlerine, ‘Size şöyle söyleyeyim; son üç aydır muzla besleniyorum desem? Annem, ‘Yakında ağaçlara tırmanacaksın’ diyor‘ şeklinde esprili bir yanıt vermişti. Sayışman, geçtiğimiz günlerde ikinci kez baba olacağını, ‘En muazzam hediye, en mutlu an… Daha mutlu olamam‘ sözleriyle duyurmuştu. Abazi ise duygularını, ‘İki numaralı bebek yükleniyor. Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz ufaklık‘ sözleriyle dile getirmişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir