Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız aşkı belgelendi!

Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız aşkı belgelendi!


Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı (53), sevgilisi olduğu iddia edilen kendisinden 30 yaş küçük Iraz Yıldız ile önceki gün City‘s Nişantaşı‘nda görüntülendi.

Kendisinden 30 yaş küçük Iraz Yıldız ile objektiflere takılan Tamer Karadağlı, görüntülendiğini fark edince suratı asıldı. Usta oyuncu, piyanist Iraz Yıldız ile arasındaki yaş farkı sorusuna ‘Kime ne!’ diye cevap verdi.

Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız, daha sonra Elçin Sangu ve Yunus Özdiken ile buluştu. Daha önce de sık sık birlikte görüntülenen ikilinin aşk yaşadıkları öğrenildi. Karadağlı, geçtiğimiz sene Instagram hesabından Iraz Yıldız ile birlikte çekilen bir karesini paylaşmıştı. Oyuncu, gönderisine, ‘Geleceğin starı Iraz Yıldız’la Antalya’da çok güldük. Müthiş bir yetenek. Adını çok duyacaksınız‘ notunu düşmüştü.

Karadağlı’nın geçtiğimiz aylarda da sosyal medya fenomeni Didem Ceran ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Karadağlı’nın Ceran’ı kızıyla tanıştırdığı öne sürülmüştü. Tamer Karadağlı, 2002 yılında evlendiği Arzu Balkan’dan 2007’de boşanmıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir