Survivor Tayfun Erdoğan’dan flaş Emrah itirafı!

Survivor Tayfun Erdoğan’dan flaş Emrah itirafı!


TV8‘in patronu Acun Ilıcalı‘nın yapımcısı olduğu ‘Survivor 2020‘ye geçtiğimiz günlerde veda eden Tayfun Erdoğan ilk kez konuştu.

Survivor 2020‘den elendikten sonra sessizliğini koruyan ve corona virüs salgını nedeniyle Bursa’daki evinden çıkmayan Tayfun Erdoğan, görüntülü konuşma yoluyla Acunn.com’un sorularını cevapladı.


“BABAM BENİ ARAMADI” 

Tayfun‘un, Survivor adasında babası Emrah hakkındaki sözleri, izleyicileri çok duygulandırmıştı. Babası sorulan Tayfun, “Yarışmadan sonra beni aramadı, aramayacağını biliyordum zaten” dedi.

Aslında adada aklıma gelmezdi ama orası çok farklı bir yer. Bir yanda açlık, bir yanda özlem derken düşünmeyeceğiniz insanlar bile aklınıza geliyor.

Adada varlığını hissettiğim iki insan vardı sadece; annem ve dedem. Takım arkadaşlarım, babamı merak edip sorduğu için ben de anlatıyordum. Yarışma boyunca varlığını hissetmedim.

Adada sahile tek başıma gidip hayaller kurardım, şarkılar söylerdim ve sadece annemi düşünürdüm.

Tayfun, Instagram hesabından yayınladığı videoda, “Her dönemde yanımda olmasını istediğim insanın, babamın gerçekten şu anda yanımda olmasını istiyorum. ‘Hayırlısıyla git, hayırlısıyla gel’ demesini temenni ettiğim bir dönemdeyim. Kendisine ulaşmayı çok istedim. Mektup yazdım, mektuplarıma karşılık alamadım” ifadelerini kullanmıştı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir