Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 47. bölüm fragmanı…

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 47. bölüm fragmanı…


Dün akşam ekranlara gelen Survivor Türkiye Yunanistan’da dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. Siyah be Beyaz takımlar birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde ise Sabriye ve Hikmet gerginliği ekranlara yansıyacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte merak edilen soruların cevapları…

Survivor Türkiye Yunanistan’da yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için zorlu bir parkurda mücadele verdi. Bu akşam dokunulmazlık oyununun ikincisi oynanacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da ilk dokunulmazlığı dün akşam siyah takım kazanarak büyük bir avantaj elde etmiş oldu. Survivor Türkiye Yunanistan’da dün akşam ekranlara gelen 46. bölümde ilk önce erzak oyunu oynandı. Erzak oyununu 10’a 9 siyah takım kazandı. Daha sonra haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve 10’a 5 siyah takım kazanarak büyük bir avantaj elde etti.

Survivor 47. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam Sabriye ve Hikmet gerginliği ekranlara yansıyacak. Dün akşam siyah takım dokunulmazlık oyununu kazanarak büyük avantaj elde etmişti. Beyaz takım dün akşamın rövanşını almak istiyor.  

İŞTE SURVİVOR 47. BÖLÜM FRAGMANI…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir