Şükrü Özyıldız, ‘Akıncı’ ile ilgili açıklamalarda bulundu…

Şükrü Özyıldız, ‘Akıncı’ ile ilgili açıklamalarda bulundu…

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi ve Müge Boz gibi ünlü oyuncuların başrolleri paylaştığı ‘Akıncı‘ dizisi Atv‘de yayın hayatına başladı. Fantastik bir yapım olan ‘Akıncı‘ sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Şükrü Özyıldız, Dizi TV programına dizi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Farklı hikayesi ile ekran macerasına başlayan ‘Akıncı‘ dizisi sosyal medyada tartışma konusu olurken izleyenlerin bazıları diziyi beğendiğini ifade etti. Cuma günü yayınlanan başarılı dizilerin arasında tutunmaya çalışan ‘Akıncı‘ ise ikinci bölümüyle beklenen reytingi alamadı. Yer aldığı projeden son derece emin olduğunu ifade eden Şükrü Özyıldız, Dizi TV programına açıklamalarda bulundu. Şükrü Özyıldız, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


Heyecanla karışık, korku, coşku… Bütün o duyguları hissediyorum, kendi içimde… Ama birinin bunu yapması gerekiyordu. Arkada da çok iyi bir ekip var. Her şey çok işin ehli insanlardan geçiyor her aşama. O yüzden yapılacaksa bu şekilde yapılırdı. Ben, çok da iyi bir karşılığının olacağını düşünüyorum. Seyircinin ve Türkiye’nin gözünde…

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir