Songül Karlı’yı dolandıran eski eşi gözaltına alındı!

Songül Karlı’yı dolandıran eski eşi gözaltına alındı!

Eski eşi tarafından dolandırıldığını ve Müge Anlı‘ya çıkacağını söyleyen Songül Karlı, ‘Ben köy köy gezdim bu paraları kazanmak için… Bu cinayetten farksız bir şey. Benim paramı bana getireceksiniz‘ dedi.

Şarkıcı Songül Karlı son dönemde sık sık eski eşi yüzünden Müge Anlı‘ya çıkacağını söylüyordu. Songül Karlı 5 yıl evli kaldığı ve 2017 yılında boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığını iddia etmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Songül Karlı’nın iddiaları üzerine inceleme başlattı. Polis ekipleri Karlı’nın eski eşi Metin Yüncü’nün de olduğu 5 kişiyi gözaltına aldı.


‘PARAMI İSTİYORUM’

Gözaltıların gündeme gelmesinin ardından avukatıyla bir açıklama yapan Songül KarlıHukuka inanıyorum‘ dedi. Karlı açıklamasında ‘Benim hayatımı kabusa çevirdiler. 4 yıldır uğraşıyorum bizim 1 liramıza kadar götüren insanlar var. Ailece bu durumu bilip kimse bizi aramadı. Arsamın paramın bana döneceğine inanıyorum. Ben kendi paramı istiyorum. Benim paramı bana geri verin… Ben köy köy gezdim bu paraları kazanmak için… Bu cinayetten farksız bir şey. Benim paramı bana getireceksiniz‘ dedi. Karlı açıklamasının devamında sözü avukatına bıraktı. Songül Karlı’nın avukatı ‘Çok profesyonel ve organize bir örgütle karşı karşıyayız. Gizlilik kararı var ancak bir Songül Hanım’dan alınan paralar ve malların bir şekilde iade olacağına inanıyoruz.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir