Soner Sarıkabadayı’nın eşine aldığı hediyenin fiyatı dudak uçuklattı

Soner Sarıkabadayı’nın eşine aldığı hediyenin fiyatı dudak uçuklattı

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı, beş yıldır aşk yaşadığı Madelein Lopez Camelo ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturmuş ardından da oğlu Hasan Matias‘ı kucağına almıştı. Sarıkabadayı’nın eşine aldığı doğum hediyesinin fiyatı dudak uçuklattı.

Ünlü popçu Soner Sarıkabadayı ile 2015 Kolombiya Güzeli Madelein Lopez Camelo 5 yıl önce tanışmıştı. Camelo’yu ‘Tarifi Zor’ şarkısının klibinde oynatan Sarıkabadayı, kraliçeye aşık olmuştu. Posta’nın haberine göre; beş yıldır birlikte olan çift, 3 Ekim’de nikah masasına oturdu. Oğulları Hasan Matias 7 Ekim’de dünyaya geldi. Oğluna şarkılar besteleyen pop yıldızı eşine de art arda jestler yaptı.

Lopez’e doğum hediyesi olarak uzun zamandır beğendiği 500 bin TL’lik otomobili hediye etti. Evlilik teklifini 100 bin TL’lik bir yüzükle yapan Sarıkabadayı Eşimin bir dediğini iki etmem” diyor. Arayı açmadan ailesini büyütmeyi hedefleyen Soner Sarıkabadayı, “Yıllardır beni gerçekten sevecek birini arıyordum. Madelein ile göz göze geldiğimizde ‘işte o’ dedim” dedi.

Ünlü popçu, sözlerine “Eşim öyle pozitif, huzurlu ve samimi bir enerjiye sahip ki, bayılıyorum. Üstelik gösteriş, lüks peşinde değil. Ama isterse önüne dünyaları sermeye hazırım. Pandemi geçsin harika bir düğün yapacağız” diye devam etti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir