Sinan Akçıl’dan Kim Kardashian’a ‘Şuşa’ göndermesi

Sinan Akçıl’dan  Kim Kardashian’a ‘Şuşa’ göndermesi

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Ilham Aliyev, bugün Azerbaycan ordusunun Dağlık Karabağ‘ın işgalden kurtarılmasında kritik öneme sahip Şuşa Kenti‘nin işgalden kurtardığını açıkladı. Şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl da ‘Şuşa‘ paylaşımı yaparak Kim Kardashian‘a göndermede bulundu.

Azerbaycan ordusunun topraklarını kurtarmak için başlattığı operasyonda Şuşa şehrinde de kontrolü sağlamasıyla 28 yıl önce o kentten çıkmak zorunda kalan Şuşalıların ve Azerbaycanlıların büyük özlemi sona erdi. Azerbaycan ve Ermenistan arasında yaşanan ve Ermeni askerlerin sivillere yönelik saldırılarını destekleyen Ermeni asıllı realty şov yıldızı Kim Kardashian, ‘Ermenistan Fonu‘ adı verilen kampanyaya 1 milyon dolar bağışta bulunduğunu Instagram hesabından duyurmuştu. Bugün ise İlham Aliyev, Suşa’nın Ermeni işgalinden kurtulduğunu açıkladı.

SİNAN AKÇIL’DAN ŞUŞA MESAJI

Şarkıcı Sinan Akçıl Şuşa‘nın Ermeni işgalinden kurtulmasının ardından sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak Kim Kardashian‘a göndermede bulundu. Akçıl yaptığı paylaşımına “Şuşa’yı şimdi ziyaret etmek ister misiniz?” yazarak Kim Kardashian‘ı etiketledi. Akçıl’ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir