Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin nikah tarihi belli oldu

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin nikah tarihi belli oldu

Bir dargın bir barışık yaşadıkları aşkla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı’nın geçtiğimiz haftalarda ikinci kez nikah masasına oturacağı iddia edilmişti. Çiftin nikah tarihi belli oldu.

1 Aralık 2018 tarihinde evlenen Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, dokuz ay sonra boşanmıştı. Ayrılığa uzun süre dayanamayan ve ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdüren ikilinin, yeniden evleneceği iddia edilmişti. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Kıratlı-Akçıl çiftinin nikah tarihi belli oldu. Çift, 22 Şubat 2021 tarihinde İstanbul’da bir otelde dünyaevine girecek.

Pandemi koşulları nedeniyle küçük bir davetli grubu eşliğinde evlenecek olan ünlü çiftin nikâh şahitliğini ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ünlü sanatçı Sibel Can üstlenecek. Öte yandan ikili Türk örf ve adetlerine uygun bir isteme töreni de gerçekleştirdi. Kız istemeye Burcu Kıratlı’nın ailesinin evine davul-zurna ekibi ile giden Sinan Akçıl ve ailesi, site sakinlerini şaşırttı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir