Sıla: Sana yazıklar olsun Halil Sezai!

Sıla: Sana yazıklar olsun Halil Sezai!

Tuzla’da film çekimi için kiraladığı villada gürültü yaptığı gerekçesiyle kendisini uyaran 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i darp eden Halil Sezai Paracıkoğlu’na tepki yağıyor. Şarkıcı Sıla da meslektaşına sert çıktı.

İstanbul’un Tuzla ilçesinde kiraladığı villada çekim yaparken, yan villada yaşayan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’le tartışan Halil Sezai, tartışmanın büyümesi üzerine yaşlı adama şiddet uyguladı. 41 yaşındaki şarkıcının, komşusunu tekme-tokat dövdüğü anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.


“BENİM YAPTIĞIM ŞEY DE HAYVANLIK”

İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Halil Sezai, “Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok. Üzgün müyüm? Hem de çok” açıklamasını yaptı.


“ÖZÜR DİLİYORUM”

Şarkıcı, “Savunulacak bir tarafım da yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…” sözleriyle uzun açıklamasını noktaladı. Yaşlı adama şiddet görüntüleri sosyal medyada gün boyu gündemde kalırken, Halil Sezai’ye her kesimden tepkiler çığ gibi büyüdü. Sinan Akçıl, Haluk Levent, Fulden Uras ve Alişan gibi isimlerin ardından Halil Sezai’ye bir tepki de meslektaşı Sıla Gençoğlu’ndan geldi.


“SANA YAZIKLAR OLSUN HALİL SEZAİ”

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabı üzerinden “Yazıklar olsun Halil Sezai” mesajını yazdı. Sıla’nın paylaşımı çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir