Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mısırlı yatırımcı mı?

Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi Mısırlı yatırımcı mı?İtalyan sevgilisi Guido Senia‘dan ayrılan ve Miami’de tatil yapan Şeyma Subaşı’nın bindiği Ferrari marka otomobilin sahibinin Mısırlı yatırımcı Mohammed Alsaloussi olduğu iddia edildi.

Karantina günlerini Türkiye‘de İtalyan sevgilisi Guido Senia ile geçiren Şeyma Subaşı, kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte Senia’yı İtalya’ya göndermiş, sonrasında da aradaki mesafeyi gerekçe göstererek, ayrıldıklarını duyurmuştu. İtalyan aşkı ile her hareketi gündemi sarsan Subaşı, ayrılık acısını çabuk atlatmış, soluğu Amerika’da almıştı.

Şu sıralar ABD’nin Florida eyaletinin ikinci büyük kenti Miami‘de bulunan Subaşı, partiden partiye koşuyor. İzmir depreminin hemen ardından Cadılar Bayramı partilerine giden ve yaptığı paylaşımlarla tepki çeken Şeyma Subaşı, önceki gece de yine büyük bir ev partisine katıldı. Sosyal mesafesiz partileriyle ünlü Türkiye güzeli manken Şevval Şahin’in de bulunduğu eğlencede Subaşı, gece boyunca bol bol sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Bu paylaşımlardaki bir detay akıllara yeni bir aşk mı başladı sorularını getirdi. Ferrari marka bir otomobilin sağ koltuğuna oturan Şeyma Subaşı‘nın, aracın içerisinden yaptığı paylaşımlar yeni bir dedikodunun fitilini ateşlemiş oldu.

MISIRLI YATIRIMCI İLE ZAMAN GEÇİRİYOR

Şeyma Subaşı‘nın bindiği Ferrari’nin Mohammed Alsaloussi adında Mısırlı genç bir yatırımcıya ait olduğu öğrenildi. Subaşı ve Mısırlı yatırımcının bir süredir Miami’de zaman geçirdiği öne sürüldü.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir