Şeyma Subaşı’na ‘yuva yıktın mı’ sorusu! Zeynep Yılmaz’dan imalı yanıt

Şeyma Subaşı’na ‘yuva yıktın mı’ sorusu! Zeynep Yılmaz’dan imalı yanıt

Geçen hafta Suudi Arabistan’daki bir etkinliğe para karşılığı gidip reklam yapan ve tepki çeken Şeyma Subaşı, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı‘nın sunduğu ‘Magazin Noteri‘ programına katıldı. Programda, Arabistan’a övgüler yağdıran, çok iyi ağırlandıklarını söyleyen Subaşı, hakkında merak edilenlere samimi cevaplar verdi.

Şeyma Subaşı’na yöneltilen sorulardan biri de, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’ın yuvasını yıkıp yıkmadığı oldu. Ali Eyüboğlu’nun “Hakkında şöyle bir imaj var. ‘Şeyma çocuk yaptı, yuva yıktı, evlendi, Acun’dan serveti kaptı.’ Peki Şeyma – Acun ilişkisi başladığında evlilik bitmiş miydi?” sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz arkadaşlar” diyen Şeyma şöyle devam etti: “Geçin bunları. Çok sağlam bir yuvaydı ya, kim kimin yuvasını yıkabiliyor! Hangi kadın ya da hangi erkek birilerinin yuvasını yıkabilir.” Eyüboğlu daha sonra ise “Senin yuvanı biri yıkabildi mi?” diye sordu.

Zeynep Yılmaz Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kendisi hakkında açıklamalar yapan Şeyma Subaşı’na imalı bir mesaj verdi. Yılmaz yaptığı şu alıntıyla tepkisini ortaya koydu:


BÜYÜYLE SUÇLADI

Subaşı, ‘Büyü yaptırdınız mı?’ sorusuna ise Zeynep Yılmaz’ı kastederek “Ben yaptırmadım ama birilerinin yaptırdığını gördüm. Büyü yazıları gördüm.” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir