Şeyma Subaşı: Kimse yuvamı yıkamaz!

Şeyma Subaşı: Kimse yuvamı yıkamaz!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Ali Eyüboğlu‘nun YouTube üzerinden yayınlanan ‘Magazin Noteri‘ programına konuk oldu. Subaşı, hakkında merak edilenlere samimi cevaplar verdi.

Suudi Arabistan‘daki bir etkinliğe katılıp dikkat çeken Şeyma Subaşı, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı‘nın sunduğu ‘Magazin Noteri‘ programına katıldı.


Suudiler’den Şeyma Subaşı’lı ‘imaj’ atağı! 

“GUIDO TEK KURUŞ ÖDETMİYOR!”

Subaşı, programda tatil masraflarını kimin karşıladığını açıklarken, hakkında yapılan haberler için de konuştu. Subaşı, “Acun, Melisa’yla olan üç tatilimi karşılıyor, anlaşmamız var. Guido, beraber gittiğimiz tüm tatil masraflarını ödüyor, kuruş ödetmiyor” dedi. Subaşı, kalan tatillerini de reklam ve davetler sayesinde ödediğini dile getirdi.

“KİMSE KİMSENİN YUVASINI YIKAMAZ”

Şeyma Subaşı‘na yöneltilen sorulardan biri de, Acun Ilıcalı‘nın eski eşi Zeynep Yılmaz‘ın yuvasını yıkıp yıkmadığı oldu. Ali Eyüboğlu‘nun “Hakkında şöyle bir imaj var. ‘Şeyma çocuk yaptı, yuva yıktı, evlendi, Acun’dan serveti kaptı’ Peki Şeyma – Acun ilişkisi başladığında evlilik bitmiş miydi?” sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Şubaşı, “Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz arkadaşlar. Geçin bunları. Çok sağlam bir yuvaydı ya, kim kimin yuvasını yıkabiliyor! Hangi kadın ya da hangi erkek birilerinin yuvasını yıkabilir” dedi.

Eyüboğlu daha sonra ise “Senin yuvanı biri yıkabildi mi?” diye sordu. Şubası ise “Hayır, sıfır! Kimse yıkamaz. Yuva sağlamsa başka birileri yüzünden o yuva yıkılmaz zaten. Yıkılıyorsa başka bir şey vardır devam eden, evliliklerini sarsan” cevabını verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir