Şeyma Subaşı İzmir depremini hiçe sayarak ‘Cadılar Bayramı’nı kutladı…

Şeyma Subaşı İzmir depremini hiçe sayarak ‘Cadılar Bayramı’nı kutladı…


Şeyma Subaşı ve arkadaşlarının İzmir depremi sonrası ‘Cadılar Bayramı’ kutlamalarına tepki yağdı. Subaşı, katıldığı partiden yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada kendisine yönelik deprem ve Corona virüs eleştirilerine karşı duyarsız tavırlarıyla dikkat çekti.


Corona virüs salgını devam ederken sık sık katıldığı partilerle gündem olan Şeyma Subaşı yine olay oldu. İzmir‘de geçtiğimiz cuma günü 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi ve çok sayıda ölüm gerçekleşti. Türkiye, İzmir depreminin yaralarını sarmaya devam ederken, enkaz altından iyi haberler gelmesini beklerken ve yas tutarken Şeyma Subaşı‘nın ‘Cadılar Bayramı‘ partisine katılması ve eğlence görüntülerini sosyal medyadan paylaşması büyük tepkilere neden oldu.Cadılar Bayramı‘ partisinde sabaha kadar eğlenen ve kendisine gelen eleştirilere yeni paylaşımlar yaparak cevap veren Şeyma Subaşı ne deprem ne pandemi dinlemediğini bir kez daha ortaya koymuş oldu.
Duyarsız tavırları ile sosyal medyada çok sayıda tepki alan Şeyma Subaşı, eleştirilere görmezden geldi ve paylaşımlarına yenilerini ekledi.

Şeyma Subaşı daha önceleri katıldığı partilerin ‘Corona partisi‘ olarak adlandırılmasına ve kendisine yönelik eleştirilere ‘Kimseyi tehlikeye atmıyoruz‘ diyerek isyan etmişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir