Şevval Sam’dan Halit Ergenç’e destek: Halit şefkatlidir!

Şevval Sam’dan Halit Ergenç’e destek: Halit şefkatlidir!


Ünlü oyuncu Şevval Sam, sevgilisine şiddet uygulayan Ozan Güven hakkında “Kadına şiddet uygulayan birisiyle aynı filmde oynamam” açıklamasını yapmıştı. Önceki gün Cihangir‘de görüntülenen Sam, Güven için “Bu olaydan alnının akıyla çıkacağına inanıyorum” diyen Halit Ergenç’in açıklaması hakkında da konuştu. ”Halit, şefkatlidir şiddeti destekleyeceğini zannetmiyorum” dedi.

Yasak Elma” dizisinde Ender karakterini canlandıran güzel oyuncu Şevval Sam, sözlerinin arkasında olduğunu ve her türlü şiddete karşı olduğunu tekrar etti: “Şiddet, şiddettir ve karşısında durmak gerekir. Burada altını çizmek istediğim ince bir ayrıntı var. Bütün erkekler korkunç birer canavar sanılıyor. Gerçekten karıncayı incitmeyecek erkekler de var. Onların bu mücadelede yer alması gerekiyor. Bireysel eylemlerini yapmalılar. Şiddet uygulayan erkeklerin yalnızlaşması lazım.”

‘HALİT ŞEFKATLİDİR’

Ozan Güven için “Bu olaydan alnının akıyla çıkacağına inanıyorum” diyen Halit Ergenç’in açıklaması hakkında da konuşan Sam, “Kendisini iyi ifade edememiş olabilir. Halit, şefkatlidir. Şiddeti destekleyeceğini zannetmiyorum” diyerek sözlerine devam etti. 

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir