Şevval Sam: Ozan Güven’le aynı projede yer almam!

Şevval Sam: Ozan Güven’le aynı projede yer almam!

Yasak Elma‘nın başrol oyuncularından Şevval Sam, önceki akşam Bebek‘te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sam, meslektaşı Ozan Güven‘e sert çıktı.

Fox TV‘nin sevilen dizisi Yasak Elma’nın yıldızı Şevval Sam, önceki akşam Bebek Otel’de arkadaşıyla yemek yedi. Mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sam, sevgilisi Deniz Bulutsuz‘a şiddet uyguladığı gerekçesiyle 13,5 yıl hapsi istenen Ozan Güven hakkında önce yorum yapmak istemedi, sonra sert çıktı. Ünlü oyuncu konuyla ilgili, “Kadına şiddet uygulayan birisiyle aynı filmde oynamam” diyerek tavrını ortaya koydu.


Şiddetin ilkel insanların başvurduğu bir yöntem olduğunu, bunun da eğitimle ve farkındalıkla önüne geçilebileceğini dile getiren Sam, sinema ve dizilerdeki şiddet sahneleri ile ilgili olarak ise sinema ve dizilerde insan hikayelerinin anlatıldığını, insanların buna özenmesinin ise toplumun bir eğitim sorunu olduğunu söyledi. Oyuncu, Halit Ergenç’in Ozan Güven’i savunan ve sonrasında pişman olup özür dileyen açıklamaları karşısında oldukça gerildi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir