Sevgilisinden Alina Boz’u üzen cevap!

Sevgilisinden Alina Boz’u üzen cevap!

Mithat Can‘ın gazetecilerin sorusuna verdiği cevap karşısında Alina Boz ne diyeceğini bilemedi.


Hayalini açıklamıştı

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer (38) ile 1.5 yıldır aşk yaşayan oyuncu Alina Boz (21) geçen ay Instyle Dergisi’ne verdiği röportajda evlilikle ilgili şunları söylemişti: “Hayatta beni en mutlu edecek şey kendi ailemi kurmak olur. Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim. Ama böyle şeyler kısmet.” Çift önceki gün Levent, Kanyon AVM’de düzenlenen bir film gösterimine katıldı. Mithat Can Özer birlikte poz vermekten kaçındı. Uzaktan çekilen karelerinden de rahatsız oldu. Bunun üzerine sinemadan ayrı ayrı çıkmayı tercih ettiler.


Şaşırtan cevap

Mithat Can ÖzerEvlenmeyi düşünüyor musunuz, ufukta nikah var mı?” diye soran muhabirlere, Alina Boz’un aksine “Benim böyle konularla alakam yok” dedi. Sonra koşar adımlarla uzaklaştı. Alina Boz ne yapacağını şaşırdı. Gülümseyerek “İyiyiz, bu aralar sık görüşüyoruz” dedi.

Bir iddiaya göre; Alina Boz, evlilik açıklaması yaptıktan sonra başrolünü oynadığı ‘Elimi Bırakma’ dizisinin setinde ağladı. Neden ağladığını soranlara da “Canım sıkıldı, kendimi tutamadım. Sorun yok” dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir