Serenay Sarıkaya’nın mesajları ifşa oldu

Serenay Sarıkaya’nın mesajları ifşa oldu

Bir sosyal medya kullanıcısı, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz‘ın beraber olduğu fotoğraflarına sürekli olarak yorum yapınca Serenay Sarıkaya sinirlendi. Takipçisini sosyal medyadan uyaran oyuncunun mesajları ifşa oldu.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, magazin gündeminin dilinden düşmüyor. Sosyal medyada artık beraber fotoğraf paylaşmaya başlayan ünlü çift, magazin basının yakın takibinde. Bir sosyal medya kullanıcısı ikilinin hiçbir fotoğrafını kaçırmadan, sürekli yorumladı. Sosyal medya kullanıcısı, Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz’ın fotoğrafına “Ağa be nasip olur mu böyle bir ilişki” yorumunu yaptı.


“ŞANSINI ZORLUYORSUN”


Sosyal medya kullanıcısının yorumu üzerine Serenay Sarıkaya, ”Alp şansını çok mu zorluyorsun?” mesajını attı. Alp isimli sosyal medya kullanıcısı ise ”Abuuuv nasıl bir şans?” cevabını verince ise Serenay Sarıkaya, ”Böyle bir şans” yazdı.

Serenay Sarıkaya’nın mesajı üzerine ”Merak ettim umarım güzel bir şeydir” mesajını atan Alp isimli kullanıcıyı, Sarıkaya sosyal medya hesabından engelledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir