Serdar Ortaç: Seçil Gür’ün içinden canavar çıktı

Serdar Ortaç: Seçil Gür’ün içinden canavar çıktı

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile Bebek‘te görüntülendi. Ünlü şarkıcı, eliyle deli işareti yaparak, kendisinden 16 yaş küçük aşkı hakkında ilginç bir açıklamada bulundu.


50 yaşındaki popçu Serdar Ortaç 34 yaşındaki sevgilisi Seçil Gür ile Bebek’de görüntülendi. Sevgilisinin koluna giren Ortaç, ‘Bakın karı koca olduk. Ben karı oldum koluna giriyorum. Niye diye sorun çünkü yürüyemiyorum‘ ifadelerine yer verdi.

Çorap satan bir kadının Serdar Ortaç‘a ‘Karabiberim destek ol‘ demesinin üzerine kahkahalara boğulan Serdar Ortaç cüzdanından 60 tl çıkardı. Seçil Gür ise 10 tl uzatınca ‘Bu olmaz be ayıp, 50’yi vereyim daha çok dua eder‘ dedi. Seçil Gür ise magazin muhabirlerinin sorularına yanıt verdi. Serdar Ortaç’ın en sevdiği şarkısının ‘Ne Olur Gitme‘ olduğunu belirtti. ‘Şarkısını seviyorum ama ayrılık döneminde söylemedi. Öyle bir dönem mi oldu biz unuttuk öyle bir şeyi‘ ifadelerine yer verdi.

Pandemi zamanında da çok şarkı bestelediğini söyleyen şarkıcı Serdar Ortaç  ‘Seçil’le beraber çok şarkı yazdık. Onu düşünerek çok şarkı yazdım. Seçil’in müthiş şarkıları var. Ayrılık döneminde bana şarkı yazmış adı ‘Ağzı Bozuk‘, sözleri de şöyle: Senin benden gidesin var, ağzı bozuk yalanın var. Yalan söylemiştim zamanında, oradan takmış kafayı, ağzım hiç bozuk değildir. O yalan yüzünden öyle yazmış‘ ifadelerine yer verdi. Ortaç, ‘Çok güzel besteler, şarkılar var. Ben hoşlandım, sevdim, aşık oldum. Sonra içinden bir şey çıktı, canavar çıktı. Neler yazıyor ya şoke oldum. Biraz hasta kendisi‘ diyerek, eliyle deli işareti yaptı. Şarkıları hakkında detay vermesini istemeyen Seçil Gür, nazardan çok korktuğunu söyledi. Bunun üzerine Ortaç, ‘Telefonunu versene‘ diyerek Gür’den telefonu alıp ekran resmini gösterdi. ‘Bakmayın bunun böyle olduğuna, manevi duyguları çok derin‘ açıklamasını yaptı. Bir muhabirin Seçil Gür’e ‘Telefonlarınızın şifrelerini biliyor musunuz?‘ sorusuna Seçil Gür, ‘Birbirimizin cep telefon şifresini biliyoruz ama hiç merak etmiyoruz‘ cevabını verdi. Serdar Ortaç ise ‘Ben senin telefonunu kontrol etmiyorum, şifreni de hatırlamıyorum. Sen hatırlıyorsun, bakmıyor musun?‘ açıklamalarına yer verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir