‘Seni Çok Bekledim’ dizisinden sürpriz bir kare geldi

‘Seni Çok Bekledim’ dizisinden sürpriz bir kare geldi

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu‘nun başrollerini paylaşacağı ‘Seni Çok Bekledim‘ dizisinden sürpriz bir kare geldi. Deniz ve Helvacıoğlu‘nun okuma provasında çekilen kare, sosyal medyada paylaşıldı.

Star’da yayınlanacak olan ‘Seni Çok Bekledim‘ dizisi Erzincan‘dan Katar‘a, Katar‘dan İstanbul’a uzanan tutkulu bir aşkın hikayesini konu alıyor. Skala Yapım ve Dnz Film‘in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Şahin Altuğ üstleniyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU


Seni Çok Bekledim‘ dizisinin başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaşıyor. Bu iki ismin yanı sıra dizinin güçlü oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve usta oyuncu Ahmet Mekin yer alıyor. Son olarak dizinin başrolleri Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun okuma provasından yeni bir kare geldi. Sosyal medyada paylaşılan bu kare, büyük ilgi gördü.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİNİN KONUSU

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz; dizide ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı olan ‘Kadir‘ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz‘ karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yıllar boyunca birbirine teğet geçen iki karakter, birbirlerinin hayatına umulmadık bir anda girerek, birlikte bir mucizeye tanıklık ederler. Doğru zamanda, doğru yerde olup, evrenin görünmez iplerinin onlar için çizdiği sınırlara doğru çekilirler. Onlar, kendi hikayelerini oluşturmak için ortak bir noktada buluşur ve tevafuk’un varlığıyla mucizelerini yaşarlar.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir