‘Sen Çal Kapımı’ dizisinden hayranlarıni korkutan haber!

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinden hayranlarıni korkutan haber!


Fox TV’de yayınlanan ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde Hande Erçel‘le güzel bir uyum yakalayan Kerem Bürsin‘in diziden ayrılacağı yönünde iddialar ortaya atıldı. Ancak işin aslı çok başka çıktı. Kerem Bürsin, Nilperi Şahinkaya ile rol aldığı dijital platform için ‘Aynen Aynen‘ dizisinin çekimlerinde yer alacak. Aynı zamanda ‘Sen Çal Kapımı‘ çekimlerine de devam edecek.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisi reytinglerini eskisi gibi yükseltemese de hayran kitlesi tarafından izlenmeye devam ediyor. Dizide Hande Erçel Eda, Kerem Bürsin Serkan karakterine hayat veriyor.


Akşam’ın haberine göre; Kerem Bürsin’in bir başka dizide rol alacağı haberleri gündemi karıştırdı. Ancak Kerem Bürsin düşünüldüğü gibi ‘Sen Ça Kapımı‘ kadrosundan ayrılmayacak. ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisi çekimlerine başlamadan önce BluTV’de yayınlanan ‘Aynen Aynen‘ dizisi çekimlerine devam edecek. Absürd komedi olarak dikkat çeken ‘Aynen Aynen‘ dizisinde Kerem Bürsin başrolü Nilperi Şahinakya ile paylaşıyor. Aynı anda ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinin çekimleri de devam edecek. Kerem Bürsin’in çalışma takvimi de bu iki diziye göre ayarlanacak.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir