Selin Şekerci’den Serdar Bilgili ile ilgili aşk iddialarına yanıt!

Selin Şekerci’den Serdar Bilgili ile ilgili aşk iddialarına yanıt!

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, Sedar Bilgili ile hakkında çıkan aşk haberlerine açıklama yaptı. İş insanı Serdar Bilgili ile tesadüfen aynı mekanda bulunduklarını dile getiren Selin Şekerci sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla aşk iddialarını yalanladı.


Eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili‘nin son dönemde adı oyuncu Selin Şekerci‘yle anılıyordu. Yönetmen Muratcan Oğuz‘dan ayrılan Şekerci‘nin ünlü iş insanı Serdar Bilgili ile Bodrum‘da bir koyda görüldükleri iddia edildi. Güzel oyuncu ise çıkan iddiaları yalanlayarak karşılaşmamız tamamen tesadüf dediği öğrenildi.


Ünlü oyuncu Selin Şekerci‘nin eski Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili ile yeni bir aşka yelken açtığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Selin Şekerci, Serdar Bilgili aşkı iddiasıyla ilgili yaptığı paylaşımla “Çok ayıp ama artık” dedi.

BİLGİLİ’DEN BİR  AÇIKLAMA GELMEDİ


Tv100’ün haberine göre, oyuncu Selin Şekerci ile ünlü iş insanı Serdar Bilgili Bodrum‘da görüldüler. Bilgili tarafından bir açıklama gelmezken Şekerci karşılaşmanın tesadüf olduğunu belirtti. 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Şebnem karakteri ile çok sevilen ve büyük bir hayran kitlesi kazanan Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir