Selin Ciğerci, ‘Yasak Elma’ dizisinde mi oynacak?

Selin Ciğerci, ‘Yasak Elma’ dizisinde mi oynacak?

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci yaptığı son paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Ciğerci sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın ardından Selin Ciğerci oyunculuğa mı başlıyor? sorularını da beraberinde getirdi.


Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci hangi dizide oynayacak? sorusu en çok araştırılan konular arasına girdi. Sosyal medyada hatrı sayılır bir kitlesi olan Selin Ciğerci son taşıyıcı annelik olayı ile gündeme gelmişti. Ciğerci yaptığı son paylaşımla ise akılları karıştırdı. ‘Yasak Elma‘ kadrosu ile fotoğrafını paylaşan Ciğerci’nin takipçileri, Selin Ciğerci hangi dizide oynayacak? Selin Ciğerci dizide mi oynayacak? sorularını araştırmaya başladı.


SELİN CİĞERCİ YASAK ELMA’DA MI OYNAYACAK?


Selin Ciğerci Yasak Elma’da mı oynayacak? yaptığı son paylaşımında Yasak Elma oyuncuları ile görülen Cİğerci’nin Yasak Elma’nın yeni sezonunda yer alacağı iddia edildi.


SELİN CİĞERCİ KAFALARI KARIŞTIRDI


Yasak Elma oyuncularıyla fotoğraflarını paylaşan Selin Ciğerci‘nin paylaşımının altına yeni sezonda dizide rol alıp almayacağı soruldu. Selin Ciğerci yanıt olarak, “Sürpriz, aklıma geldikçe heyecanlanıyorum sus” yazdı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir