Selçuk Yöntem ve Tuvana Türkay arasında neler oluyor? Paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı!

Selçuk Yöntem ve Tuvana Türkay arasında neler oluyor? Paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı!

Magazin dünyasında ses getiren bir iddia daha! Evli oyuncu Selçuk Yöntem ve Tuvana Türkay arasında neler oluyor? Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğraf adeta ortalığı karıştırdı. Peki objektiflere yansıyan Yöntem, konuyla ilgili neler söyledi?

29 yaşındaki oyuncu Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem’in 67. doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. Türkay, Yöntem ile çekilen samimi bir fotoğrafı romantik bir mesajla paylaştı. Türkay’ın paylaşımı ve altına düştüğü not ise sosyal medyada “Aşkını ilan etti” şeklinde yorumlandı.


Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem’i etiketlediği paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı.

Dün gece Cihangir’de görüntülenen Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın ortalığı karıştıran paylaşımı hakkında gelen sorulara, “O benim kardeşim” şeklinde yanıt verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir