Sefirin Kızı’nın 13. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Sefirin Kızı’nın 13. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı

Başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu‘nun paylaştığı Sefirin Kızı‘nın 13. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.


Fragmanda Menekşe’nin Nare’nin saçına, bunu göre Elvan’ın da Menekşe’nin saçına yapıştığı görüldü.

Sevilen dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden beri ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Her geçen gün taşların yerine yavaş yavaş oturmaya başladığı Sefirin Kızı’nın 12. son bölümünde; Gözünü hırs ve intikam bürüyen Akın, Nare’nin çevresindeki kişileri hedefine koyarak yeni bir tuzağın içerisine doğru sürüklemesi sahne oldu. Kendisine şimdiki kurbanı olarak Zehra’yı olarak seçen Akın, insanların hassas noktasından faydalanarak adım adım planını gerçekleştirmeye koyulurken hiç hesaba katmadığı bir olay kendisini beklemektedir.


Kendisine doğru yaklaşmakta olan tehlikenin geç de olsa farkına varan Zehra, Akın’ın kirli oyunun bir parçası olmaktan son anda kurtulurken, uzun bir zamandır içini kemirip duran soru işaretleri ve belirsizliklerden sıyrılmayı başaran Akın ile Nare arasında yürek burkan bir yüzleşmenin meydana gelmesinin beraberinde Sefirin Kızı 13.bölüm 2. fragmanı da yayınlandı.


Sefirin Kızı 13.bölümüyle 16 Mart Pazartesi tarihinde saat 20:00’da Star TV ekranlarında sürprizlerle dolu yeni bölümüyle izleyici kitlesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir