Seda Sayan ‘Yemekteyiz’ yorumuna çıldırdı! Onur Büyüktopçu…

Seda Sayan ‘Yemekteyiz’ yorumuna çıldırdı! Onur Büyüktopçu…

Şarkıcı Seda Sayan,O Ses Türkiye‘ ve ‘Yemekteyiz‘ programlarını bırakınca olay oldu. Seda SayanYemekteyiz‘ programını Onur Büyüktopçu‘dan devralmış, ama herkes ünlü şarkıcının, oyuncuyu işinden ettiğini söylemişti. Seda Sayan, aynı konu hakkında yorum yapan takipçisine küfürle cevap verdi.

Geçen yıl ‘Yemekteyiz‘ programını Onur Büyüktopçu’dan devralan Seda Sayan, hala ünlü oyuncuyu işinden etmediğine kimseyi inandıramıyor. Bu yılın başlarında, iki taraf da defalarca açıklama yapmıştı. Seda SayanHerkes sanıyor ki; ben geldim ve Onur işinden oldu. Asla böyle bir şeyi kabul etmiyoruz. Yemekteyiz’in gerçek ve en güzel yüzü odur” derken, Onur Büyüktopçu da “Asla bir ekmekle oynama olayı söz konusu değil. Seda Sayan benim canımdır” demişti.

Seda Sayan’ın ‘Yemekteyiz‘ programını bırakacağı kesinleştikten sonra ise programın fanları çeşitli sosyal medya paylaşımlarına yorum yapmaya başladı.


‘ZUHAL TOPAL İLE SİDİK YARIŞTIRACAĞIM DERKEN…’

Bir kullanıcı “Zuhal Topal ile sidik yarıştıracağım diye Onur’u yerinden etmeseydi ne güzel millet seyrediyordu, reytingi de fena değildi… Ama onlar kaşındı. Seda Sayan izlenir zannettiler, Zuhal’i geçer sandılar ama nal toplattı yine onlara ve izlenmedi. Ekranda görmekten bıktı millet Seda’yı… Bunu anlamadılar ve ne kadar inkar ederse etsinler insanlar Onur’un kendi isteği ile Yemekteyiz’i bıraktığına inanmadı” deyince Seda Sayan küplere bindi… Kullanıcıya cevap veren Sayan şöyle dedi: “Hem beni takip edip, hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur elli kere ‘Ben bıraktım’ dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık… Şimdi s.tir git sayfamdan.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir