Seda Bakan’dan Hadise ve Kaan Yıldırım’a anlamlı mesaj

Seda Bakan’dan Hadise ve Kaan Yıldırım’a anlamlı mesaj

Bebeğini kucağına aldıktan sonra ekranlardan uzak kalan oyuncu Seda Bakan, Hadise ve Kaan Yıldırım aşkının mimarı olarak biliniyor. Seda Bakan, Hadise ve Yıldırım’a mesaj gönderdi.

Hadise-Kaan Yıldırım aşkının mimarı olarak bilinen ve çiftin tanışmasına vesile olduğu iddia edilen Seda Bakan, ikilinin özel hayatına dair sorulan sorularla kenara sıkıştı. Oyuncu, taze aşıklara çağrıda bulunmayı da ihmal etmedi.

İkiliyi kendisinin tanıştırdığı konusunda yorum yapmak istemeyen ama sözlerini seçemeyerek adeta iddiaları doğrulayan Seda Bakan, Hadise ve Kaan Yıldırım’ın evlilik yolundaki adımları hakkında da konuştu. İnsanlar bir şekilde yuva kurmak istiyorlarsa kursunlar, tavsiye ediyorum.

Seda Bakan, “Ben evlendim, çocuğumu da kucağıma aldım. Evlilikte keramet var” diyerek Hadise ve Kaan Yıldırım‘a mesaj gönderdi.

2019 yılının Ağustos ayında kızı Leyla’yı dünyaya getiren ünlü oyuncu Seda Bakan, aradan geçen 11 ayın ardından verdiği kilolarla da dikkatleri çekti. “Bakın ne kadar kilo verdim, farkında değilsiniz” ifadelerini kullanan oyuncu, “5 kilo verdim” diyerek fit halini göstermeyi unutmadı. Ünlü oyuncu, doğum yapacağı dönemde 23-24 kilo almıştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir