Seçil Gür’den Serdar Ortaç açıklaması…

Seçil Gür’den Serdar Ortaç açıklaması…


Şarkıcı Seçil Gür, “Bana hep ‘Eski sevgiliden dost olmaz‘ derlerdi ama bu Serdar için geçerli bir kavram değil” dedi.

Popçu Serdar Ortaç ile birliktelikleri bir süre önce sona eren Seçil Gür, Nişantaşı‘nda görüntülendi. Ünlü şarkıcı, ayrılığı sosyal medyadan duyuran eski sevgilisi hakkında konuştu. Hava almak için dışarıya çıktığını belirten Seçil Gür, her şeyin yolunda gittiğini ve Serdar Ortaç ile arkadaşlıklarının devam ettiğini söyledi.Güzel şarkıcı, “Bir sıkıntı yok. Ben işimi yapıyorum. Serdar da işlerini yapıyor ve hayat böyle devam ediyor. İlk etapta ayrıldığımızda çok kızdım kendime, hatta içimde kavgalar ettim, ama sonra kendimle de barıştım” dedi.


Seçil Gür, “Bana hep ‘Eski sevgiliden dost olmaz’ derlerdi ama bu Serdar için geçerli bir kavram değil. Serdar çok anlayışlı ve çok olgun bir insan. Biz zaten birlikte çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU! 

Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir” ifadelerini kullanmıştı.

“AYRILDIĞIMIZI INSTAGRAM’DAN ÖĞRENDİM”

Seçil Gür ise sürpriz ayrılık hakkında şunları söylemişti:”Ayrıldığımızı ben de paylaşımından öğrendim. Hastaneden döndüğünde Serdar’ın evine gittim, kapıda konuştuk. Bana ayrıldığımızı söyledi. Sanırım hastalık yüzünden kötü bir ruh haliyle konuşuyor. Hastalığının neden olduğu psikolojik durumla o hikayeleri atıyor. Hastalığı ruh halini etkilemiş.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir