Şarkıcı Tuğba Ekinci, Can Yaman’a ateş püskürdü

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Can Yaman’a ateş püskürdü

Şarkıcı Tuğba Ekinci, sette sorun çıkararak bir yardımcı oyuncuya fotoğraf makinesi attığı iddia edilen yakışıklı oyuncu Can Yaman‘a “Çok şımarıksın, senden 20 tane var akıllı ol” diyerek ateş püskürdü.


Erkenci Kuş dizisinin başrol oyuncusu Can Yaman‘ın, çekimleri izleyen bir izleyiciye sinirlenerek elindeki fotoğraf makinesini fırlattığı ve makinenin de yardımcı oyuncunun başına gelerek apar topar hastaneye kaldırıldığı iddia edildi.


Konu hakkında açıklama yapan Demet Özdemir, rol arkadaşının başına gelen olayda bir hayran tarafından hakaretlere maruz kalındığını ve Yaman’ın fotoğraf makinesini elinden düşürdüğünü açıkladı. Ancak şarkıcı Tuğba Ekinci, Instagram hesabından yakışıklı oyuncuya demediğini bırakmadı.


“SENDEN 20 TANE VAR AKILLI OL”


Can Yaman ve Demet Özdemir‘in fotoğrafını paylaşan Tuğba Ekinci, yakışıklı oyuncuya şu sözlerle sitem etti:
Beni iyi tanı unutma sözlerimi kimin çocuğusun bilmiyorum aileni tanımam çok şımarık sın ne oldum delisi senden iyi , babandan dayak yememişsin , daha öncede kıza bardak attın, şimdide bu şekildesin yazık o boya posa bu ülke sana para kazandırıyor .Jön falanda değilsin erkek adam saçı röfleyle gezmez bu senaryodan sonra da yemez bu saçın başka senaryolarda bir halta da benzemiyorsun röflesiz, senden 20 tane var akıllı ol etraf saf küçük kızlardan ibaret değil can oğlum.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir