Şarkıcı Kutsi ile Feyza Çıpa’nın ayrılık nedeni ortaya çıktı

Şarkıcı Kutsi ile Feyza Çıpa’nın ayrılık nedeni ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Kutsi ile sevgilisi Feyza Çıpa ayrılık kararı aldı. Ayrıldıklarını sosyal medya hesabından duyuran Feyza Çıpa, “Evet bitti. Kutsi ile yollarımızı ayırdık” ifadelerini kullanmıştı.

Kutsi ile Feyza Çıpa, 2012’de birlikte oynadıkları ‘Huzur Sokağı’ dizisinin setinde aşk yaşamaya başlamıştı. Kutsi bu aşk için kızları Ceylin Ada ve Lila’nın annesi Sinem Bayraktutar’dan 2015’te boşanmıştı. Feyza Çıpa, nikah masasına oturmaya yanaşmayan Kutsi’yi 5 kez terk etmiş ama çift 2017’de barışıp nişanlanmıştı.

İki hafta önce birlikte görüntülenen aşıklar “Salgını atlatalım evlenmek istiyoruz. İnşallah yaza düğün olur” demişti. Ancak bu konuşma sırasında Kutsi’nin gönülsüz, Feyza Çıpa’nın da gergin halleri dikkatlerden kaçmamıştı.


Kutsi hep kaçtı

Geçen cuma market alışverişine yalnız çıkan Feyza ÇıpaArtık Kutsi ile aynı arabada bile gezmiyoruz. Evde de sosyal mesafe kuralına uymaya başladık” derken üzgün ve sıkıntılıydı. “Bir sorun mu var?” sorusu karşısında da sessiz kalmayı tercih etmişti. Uzatmalı aşıkların 5 gün önce kavga edip ayrıldığı ortaya çıktı.

Sosyal medyadan “Evet, bitti” açıklamasını yapan Feyza ÇıpaKutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum” dedi.


‘Feyza bu kez kararlı’

Çifte yakın bir kaynak ayrılık nedeniyle ilgili şöyle konuştu:

Evlilik yüzünden tartıştılar. Feyza bir yuva kurmak, anne olmak istiyor. Evlilik fobisi olan Kutsi kaçıyor. Ama Feyza bu kez kararlı. Kutsi’nin telefonlarına bile çıkmıyor. Çok kırgın.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir