Şampiyon’un yıldızı Tolgahan Sayışman’dan alkışlanacak hareket!

Şampiyon’un yıldızı Tolgahan Sayışman’dan alkışlanacak hareket!

Şampiyon dizisinin başrol oyuncunu Tolgahan Sayışman, anlamlı bir harekete imza attı. Ezgi Mola’nın kiracılarından bir ay kira almayacağını açıklamasının ardından, Sayışman’dan da alkışlık hareket geldi.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan coronavirüs salgını dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor. Tüm dünya coronavirüs ile mücadele ediyor. Koronavirüsün ülkemize gelmesinden dolayı yaşanabilecek ekonomik krizi dikkat çekmek için bir iyilik hareketi başlatan ünlü oyuncu Ezgi Mola, iki kiracısından bir aylık kirayı almamaya karar vermişti. Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu yaptığı bu paylaşımla takipçileri tarafından takdir edilmişti. Şimdi de iyilik hareketi kampanyasına destek olan Tolgahan Sayışman, üçü Amerika’da bulunan altısı da Türkiye’de olan 9 mülkü için 2 ay kira almayacak. Ezgi Mola gibi Tolgahan Sayışman’dan hayranlarının takdiri topladı.

Oyuncu Ezgi Mola’nın iyilik hareketi kampanyasına destek olan Tolgahan Sayışman, üçü Amerika’da bulunan altısı da Türkiye’de olan 9 mülkü için 2 ay kira almayacak.


EZGİ MOLA’DAN SONRA TOLGAHAN SAYIŞMAN’DAN DA KİRACILARINA DESTEK

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüsün Türkiye’ye gelmesiyle evlerinden çıkmama kararı alan oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından bir iyilik hareketi başlatarak herkesten destek olmalarını istedi. İki evi olan Mola, kiracılarından Nisan ayında kira almayacağını söyledi. Ezgi Mola’ya ilk destek meslektaşı Tolgahan Sayışman’dan geldi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir