Saadet Özsırkıntı, Cem Yılmaz ile aşk iddiaları karşısında sessizliğini bozdu

Saadet Özsırkıntı, Cem Yılmaz ile aşk iddiaları karşısında sessizliğini bozdu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz‘ın oyuyuna gittiğinde kuliste komedyenle yakınlaştığı konuşulan sunucu Saadet Özsırkıntı, aşk iddiaları karşısında sessizliğini bozdu. Özsırkıntı, ‘Her selamlaştığım aşka evrilmesin‘ dedi.

TV8‘de yayınlanan ‘O Ses Türkiye‘ programında sunuculuk yapan Saadet Özsırkıntı, Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı iddialarının ortaya atılmasının ardından bir açıklama yaptı. Cem Yılmaz‘ı daha önceden de tanıdığını belirten Özsırkıntı, ‘Her selamlaştığım aşka evrilmesin‘ dedi. Saadet Özsırkıntı Instagram hesabından bir açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi:Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü. Doğru, oyununa gittim, kendisini daha önceden işim gereği tanıyorum, kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ve yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır.

SERENAY SARIKAYA’YI TAKİPTEN ÇIKARDI MI?

Tv100’ün haberine göre Saadet Özsırkıntı, ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel‘ programında ağırladığı ve övgü yağmuruna tuttuğu Serenay Sarıkaya‘yı takipten çıktığı iddiasına ise yanıt verdi ve ‘Ben zaten takip etmiyordum ki, takipten çıkayım’ dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir