Rıza Kocaoğlu’nun acı kaybı!

Rıza Kocaoğlu’nun acı kaybı!

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla amcası Mustafa Kocaoğlu‘nun yaşamını yitirdiğini duyurdu. Kocaoğlu, konuyla ilgili, ‘Yiğidimiz, aslanımız, efendi amcamız Mustafa Kocaoğlu’nu kaybettik‘ ifadelerini kullandı.


Göztepe Kulübü‘nün eski başkanlarından olan ve daha önce Konak Belediyesi Meclis Üyesi olarak da görev yapan Mustafa Kocaoğlu‘nun cenazesinin 4 Ocak Pazartesi günü toprağa verileceği öğrenildi. Show TV‘nim fenomen dizisi ‘Çukur‘da ‘Aliço‘ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu‘nun amcası Mustafa Kocaoğlu, hayatını kaybetti. Kocaoğlu, acı haberi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu. Oyuncu, ‘Yiğidimiz, aslanımız, efendi amcamız Mustafa Kocaoğlu’nu kaybettik‘ ifadelerini kullandı.

Rıza Kocaoğlu, paylaşımında, ‘Bu dünyadan Mustafa Kocaoğlu (Sakal Mustafa) geçti. Varlık sebebimiz, amcamız, her şeyimiz… Biz artık, biz değiliz. Yetiştirdiğin binlerce delikanlı seni yaşatacak amcam…‘ sözlerine yer verdi. Takipçileri ise Kocaoğlu’na başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir