Reynmen, Farah Zeynep Abdullah’ı silince böyle dalga geçti!

Reynmen, Farah Zeynep Abdullah’ı silince böyle dalga geçti!

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz günlerde ‘Reynmen‘ lakaplı sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Yusuf Aktaş‘la ilişki yaşadığına dair iddiaları yalanlamıştı. Güzel oyuncunun Reynmen cevabı sosyal medya fenomenini kızdırdı. Aktaş’ın tepkisini ise güzel yıldız ti’ye aldı.

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah (30) ve Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş (24), bir parkta tenis oynarken objektiflere takılmış, İkilinin bu halleri “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirmişti. Abdullah, geçtiğimiz günlerde aşk hayatına dair samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Tenis oynarken görüntülenen ve aralarında yakınlaşma olduğu söyleyen ikiliden ünlü oyuncu, “Yazılanların hiçbiri doğru değil. Hayatımda kimse yok” diyerek iddiaları yalandı. Farah Zeyenp Adbullah’ın “aşk yok” söylemi, Reynmen’i sinirlendirdi. Abdullah’ın açıklaması üzerine Reynmen, oyuncuyu sosyal medya hesabından takibi çıkarttı.

Reynmen’in bu hareketine ise Farah Zeynep Abdullah esprili bir cevap verdi. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki‘ dizisinde Aylin karakterine hayat vererek popülerliğe kavuşan Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından Reynmen’e gönderme yaptı.


Farah Zeynep AbdullahAylin unfollow yedi‘ notuyla bir fotoğraf paylaştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir