Pınar Deniz: Miray Daner’le birbirimize tokat attık!

Pınar Deniz: Miray Daner’le birbirimize tokat attık!26 yaşındaki oyuncu Pınar Deniz, İbrahim Selim’in sunduğu “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu . Oyuncu, “Vatanım Sensin” dizisinde Miray Daner’le tokat provasında çok tekrar yaptıklarını bu nedenle birbirlerinin yüzlerini kızarttıklarını anlattı.

Güzel oyuncu Pınar Deniz’in açıklamaları şöyle:

Yeni normal’ diye bir şeyin olmasına inanmıyorum. Sokakta herkes maskeli. İlk önce çok kötü hissettim kendimi, üzüldüm. Sonra bunun olması gerektiğini algıladım. Karantinada çok yemek yedim. Uyku düzenim bozuldu. Spor yapmadım. Kitap okuyabildim. Film izlemeye odaklanamadım..

Benim oyunculuk algımın ilk başladığı diziydi. İşe başladığımda o kadar heyecanlıydım ki… Yönetmenlere ‘Osmanlıca öğrenebilirim’ demiştim. Birinci bölümde Miray’la (Daner) tokat sahnemiz vardı ve her provada birbirimize tokat atıyorduk. Kıpkırmızı olduk. Yönetmen geldi dedi ki ‘Ne yapıyorsunuz ve neden yapıyorsunuz?’ Elimin, ayağımın titrediği sahneler vardı. ‘Vatanım Sensin’ dizisi beni büyüten, oyunculukla ilgili hazzı hissettiğim işti.

Bir tek dişlerimi yatırdım. Kaşlarımı dahi hiç aldırmadım. Eski bir fotoğrafım var. Tombalak olduğum. Dolgu yaptırdığımı söylemişler. Halbuki kiloluyum orada. Pınar Deniz, şimdiye kadar sosyal medyadan aldığı en ilginç yorumun, “Yüzüne ekmek banmak istiyorum” olduğunu söyledi. Pinar Deniz ayrıca “Küçükken kulaklarımı kepçe sanıp saçlarımla örtmeye çalışıyordum. Sonradan kulaklarımın kepçe olmadığını öğrendim” itirafında bulundu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir